+370 616 37619

B2B pardavimai – Mes atvedame naujus klientus verslui!

B2B pardavimai – Mes atvedame naujus klientus verslui!2023-06-28T08:41:51+00:00

Susisiekite dabar!

Susisiekite Dabar!

Negaiškite daugiau laiko, susisiekite ir mes tiksliai papasakosime kaip galime atvesti naujus B2B klientus!

Kur kreiptis, jei norite didinti pardavimus?

Jeigu norite didinti savo pardavimus, labai svarbu rinktis tinkamą kryptį. Pirmiausia turite nustatyti savo įmonės tikslus ir kiek pardavimų reikės, kad pasiektumėt tuos tikslus. Kitas žingsnis yra išsiaiškinti, kaip geriausiai pasiekti savo klientus – ar tai būtų B2B ar B2C prekyba, o gal abu variantai. Reikia nepamiršti ir paslaugų sferos, nes dažnai jos gali būti svarbesnės nei prekių. TV reklamos ar laikraščių skelbimų daugiau nebeužteks. Turite sukurti pelningas ir efektyvias marketingo strategijas.

Šiandien el. prekyba yra viena iš populiariausių būdų parduoti prekes ar paslaugas. Galite naudoti skirtingus el. marketingo metodikas ir naudoti internetinę parduotuvę. Be to, reikia ieškoti naujų klientų kanalų, o ne tik remtis jau turimais klientais. Kiekvienas klientas gali padidinti pelningumą, todėl turite pasirinkti tinkamas priemones siekiant padidinti pardavimus.

Dar vienas svarbus dalykas yra konkurentai. Turite stebėti, ką daro konkurentai ir kaip jie reklamuoja savo prekes ir paslaugas. Būtina ieškoti būdų, kaip jūs galite išsiskirti iš kitų. Ar tai gana geri santykiai su klientais, ar tai savo prekių dizainas, reikia būti savitiems ir originaliems, kad klientai neabejotų jūsų kokybe ar verte.

B2B Pardavimai

Kas yra B2B ir kodėl tai yra geras verslo modelis?

B2B yra sutrumpinimas, reiškiantis “verslas verslui”. Tai yra ne kas kita, kaip prekių ir paslaugų mainai tarp dviejų įmonių. Šis verslo modelis yra ypač naudingas verslininkams, nes jie gali sukurti stabilų ir ilgalaikį verslo ryšį su kitomis įmonėmis. Taigi kas yra tie privalumai, kurie padaro B2B vertingą verslo modelį?

Pirma, B2B gali būti labai pelningas. Kai kurios įmonės yra specializuotos tam tikroje srityje ir gali pasiūlyti vertingų paslaugų ar prekių kitoms įmonėms, kurios savo ruožtu gali pasirinkti būtent tai, ko reikia joms savo veiklos plėtrai. Tai reiškia, kad verslininkai gali gauti daugiau pajamų ir pelningiau dirbti, nei jei būtų skirti vartotojams.

Antra, B2B užtikrina ilgalaikį verslo ryšį. Kai įmonės pasirenka dirbti kartu, jos turi sutrumpinti laiką, reikalingą naujoms partnerystėms ir atitinkamai didinti bendrą darbo kokybę. Taigi, priimant sprendimus ir siekiant sutarimų, patikimumas ir ištvermė tampa ypač svarbiais faktoriais. Tokiu būdu, verslininkai gali užtikrinti, kad jų bendradarbiavimas su kitomis įmonėmis tvariai ir ilgalaikiškai vyktų.

Trečia, B2B gali padėti didinti savo verslo vertę. Jei įmonė turi partnerystę su kitomis įmonėmis, jos dažnai turi galimybę pasiekti naujų klientų ar klientų grupių. Tai leidžia verslui didinti savo vertę ir siekti verslo augimo.

Įrankiai B2B pardavimams ir sėkmei šiame sektoriuje

B2B pardavimų sektorius turi savo specifiką, nes pardavimai vyksta ne tiesiogiai klientams, bet įmonėms, suteikiančioms platų verslo spektrą. Įrankiai, skirti B2B pardavimams, skiriasi nuo įprastų pardavimo priemonių.

B2B pardavimų sektorius nereikalauja tam tikro stiliaus, kuo skiriasi nuo B2C pardavimų. B2B pardavimai su savimi atneša naujas iššūkių, bet kartu atneša puikių galimybių. Taigi, rengimo ir planavimo metu reikia pasiruošti tam tikroms priemonėms, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai. Būtina naudoti specialias priemones, kurios padidintų pardavimus ir padėtų sutaupyti laiko.

Tiesioginiai klientai nutaria nuperka prekes ir paslaugas, o verslininkai, siekiantys didžiųjų pajamų, turi suvokti, kad B2B pardavimai – tai tikras verslo įgūdis. Šiose srityse suprastos problemos ir pasiūlytos paslaugos potencialiems klientams gali generuoti daug pelno ir padidinti klientų bazių skaičių. Vienaip ar kitaip, būtinai reikia naudoti priemones, kad būtų pasiekti maksimalūs rezultatai ir kokybiškai padidinti pardavimus.

Tai yra B2B pardavimų sektoriaus pagrindinis tikslas – generuoti pelną įmonėms, o kokybiškos priemonės padeda pasiekti tikslą. Nereikia bijoti naudoti naujas technologijas ir priemones, kad sklandžiau vyktų verslo procesai, o pati įmonė būtų labiau patraukli potencialių klientų akims.


Skirtumai tarp rinkodaros strategijų, skatinant pardavimus B2B ir B2C sektoriuje

Rinkodaros strategijų skirtumai tarp B2B ir B2C sektorių yra būdingi dėl skirtingų pardavimų sprendimų, kurie reikalingi kiekvienam sektoriui. B2B sektorius yra susijęs su pirkimo sprendimu, kuris gali būti ilgas ir sudėtingas. Todėl rinkodaros strategija turi būti orientuota į ilgalaikes santykių su klientais kūrimą, remiantis kokybės, pasitikėjimo ir bendraujamumo principais. Priešingai nei B2B sektorius, B2C sektoriuje pirkinys yra dažniausiai nuspėjamas, trumpas ir susijęs su asmeniniu poreikiu. Todėl rinkodaros strategija turėtų būti orientuota į klientų emocinius pojūčius, klientų reakcijas ir jų nuomonę apie prekę ar paslaugą, kurią jie įsigijo.

Pavyzdžiui, B2B rinkodaros strategija gali apimti tam tikrų prekių ar paslaugų pritaikymą pagal klientų poreikius. Taip pat gali būti sudaromos ilgalaikės sutartys su klientais ir teikiamos ilgalaikės finansinės paslaugos. B2B sektorius dažniausiai remiasi tinkamu komunikavimu ir padėjimo teikimu klientams sprendžiant jų problemų – vadinamu “sprendimų pardavimu”.

Kita vertus, B2C rinkodaros strategija yra apie pirkimo emocines reakcijas. Būtina siekti pritraukti dėmesį, sugeneruoti paklausimą ir sukelti norą įsigyti prekę ar paslaugą.

Eksporto plėtra

Eksporto plėtra yra vienas iš esminių Lietuvos ekonomikos prioritetų. Valstybės ekonomikai ypač svarbu, kad eksportas augtų tvirtai ir nuosekliai, nes tai padėtų įveikti krizines situacijas. Eksporto plėtra yra taip pat svarbi ne tik dėl ekonomikos ir finansinių rezultatų, bet ir dėl socialinių, kultūrinių ir politinių poveikių, kuriuos tai galėtų turėti. Taigi, siekiant plėsti eksportą, Lietuvos valdžios institucijos skiria daug dėmesio investicijoms į inovacijas, mokslinius tyrimus, verslumo plėtrą ir infrastruktūros gerinimą.

Pirma, viena iš svarbiausių priemonių eksporto plėtrai yra inovacijos. Lietuvos valstybė įgyvendina mokslinius tyrimus ir vystymąsi (MTV) pratęstine ir pagreitintine finansine schema. Kitas svarbus žingsnis investicijų srityje – pritraukti investuotojus į Lietuvą, kad būtų galima pradėti naujus projektus ir sumodeliuoti naujus verslo modelius. Be to, valstybė taip pat skiria lėšų įmonių kūrimui ir plėtrai, kurios sugeba žengti technologijų žingsnius ir sukurti naujus produktus.

Antra, verslo plėtra yra dar vienas svarbus veiksnys eksporto plėtrai. Lietuvos organizacijos turi ieškoti naujų galimybių ir rinkų bei koordinuoti savo verslo procesus, kad būtų galima lengvai prisitaikyti prie rinkos reikalavimų.

DUK apie B2B pardavimus

KONTAKTŲ FORMA

Quick Contact

Įrašai iš mūsų Blog’o

Go to Top